O nasKuchnia włoska to nie tylko podstawa naszego menu ale i pasja

O pizzeri BORDOO w Gostyninie

Inspiracją do powstania Pizzerii Bordoo w Gostyninie była chęć stworzenia lokalu, który łączy w sobie elegancję , prostotę i funkcjonalność. Chwile spędzone u nas będą nie tylko ucztą dla podniebienia, ale i przyjemnością w każdym tego słowa znaczeniu. Stoły jak  i siedziska powstały z europalet, surowe lampy zawieszone na  sznurze od żelazka z czasów PRL, bar z wycyklinowanych i polakierowanych  desek ze starej szopy oraz lustra w srebrnych oprawach tworzą niezapomniany klimat. W momencie przekroczenia progu restauracji mamy nieodparte  wrażenie zderzenia światów przeszłości i teraźniejszości … 


Sprawdźcie sami !!!

Kuchnia włoska to nie tylko  podstawa naszego menu ale i pasja … - oferujemy wyjątkową pizzę na bardzo cienkim cieście sporządzanym według unikatowej włoskiej receptury / znanej tylko szefowi J/, które wychodząc prosto z pieca opalanego drewnem  jest chrupkie jak żadne inne! 

Nasze pasty makaronowe  serwujemy z myślą o osobach szukających smaku południa a sałatki z domowymi sosami.

Dobre wino nie musi być drogie … - miłośników wina oraz osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tym trunkiem zachęcamy do skosztowania  win, które oferujemy w bardzo przystępnych cenach.

Zjesz jak u mamy … – posiadamy ofertę dla smakoszy prawdziwej dawnej polskiej kuchni, tworzona z pasją do gotowania na bazie domowych sprawdzonych receptur w lekkim jak i treściwym sycącym wydaniu.

 Serdecznie zapraszamy na domowe obiady( danie dnia/szybkie lunche) serwowane zarówno w restauracji jak i w formie cateringu.( cena zestawu 14 zł)

Latem w ogródku … - w okresie wiosenno-letnim funkcjonuje klimatyczny ogródek.

Przyjemna lokalizacja … - nasza restauracja mieści się przy ulicy 
Wyszyńskiego 40, w centrum a jednocześnie na uboczu ;)

Kateringi … - organizujemy kateringi, do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, przygotowujemy adekwatne menu uwzględniając zarówno sugestie kulinarne jak i zaplanowany budżet.

Godziny Otwarcia

Poniedziałek - Czwartek: 11:00 - 22:00
Piatek - Sobota: 11:00 - 23:00
Niedziela : 12:00 - 22:00

LokalizacjaSkontaktuj się z nami już teraz!

 

 

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Czwartek 11:00 - 22:00

Piatek - Sobota

11:00 - 23:00
Niedziela 12:00 - 22:00

 

Adres

Pizzeria Bordoo
ul. Wyszyńskiego 40
09-500 Gostynin

Zlokalizuj nas