O nasKuchnia włoska to nie tylko podstawa naszego menu ale i pasja

O pizzeri BORDOO w Gostyninie

Inspiracją do powstania Pizzerii Bordoo w Gostyninie była chęć stworzenia lokalu, który łączy w sobie elegancję, prostotę i funkcjonalność. Chwile spędzone u nas będą nie tylko ucztą dla podniebienia, ale i przyjemnością w każdym tego słowa znaczeniu. Stoły jak i siedziska powstały z europalet, surowe lampy zawieszone na sznurze od żelazka z czasów PRL, bar z wycyklinowanych i polakierowanych desek ze starej szopy oraz lustra w srebrnych oprawach tworzą niezapomniany klimat. W momencie przekroczenia progu restauracji mamy nieodparte wrażenie zderzenia światów przeszłości i teraźniejszości …


Sprawdźcie sami !!!

Kuchnia włoska to nie tylko podstawa naszego menu ale i pasja …
- oferujemy wyjątkową pizzę na bardzo cienkim cieście sporządzanym według unikatowej włoskiej receptury / znanej tylko szefowi Uśmiech/, które wychodząc prosto z pieca opalanego drewnem jest chrupkie jak żadne inne!. Nasze pasty makaronowe serwujemy z myślą o osobach szukających smaku południa a sałatki z domowymi sosami.

Dobre wino nie musi być drogie … - miłośników wina oraz osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tym trunkiem zachęcamy do skosztowania win, które oferujemy w bardzo przystępnych cenach.

Zjesz jak u mamy … – posiadamy ofertę dla smakoszy prawdziwej dawnej polskiej kuchni, tworzona z pasją do gotowania na bazie domowych sprawdzonych receptur w lekkim jak i treściwym sycącym wydaniu. Serdecznie zapraszamy na domowe obiady ( danie dnia/szybkie lunche) serwowane zarówno w restauracji jak i w formie cateringu.( cena zestawu 14 zł)

Latem w ogródku … - w okresie wiosenno-letnim funkcjonuje klimatyczny ogródek.

Przyjemna lokalizacja … - nasza restauracja mieści się przy ulicy Wyszyńskiego 40, w centrum a jednocześnie troszkę na uboczu ;)
Cateringi … - organizujemy cateringi, do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, przygotowujemy menu uwzględniając zarówno sugestie kulinarne jak i zaplanowany budżet.

Przyjęcia okolicznościowe… - dysponujemy odrębną salą do 50 osób, nowoczesny przestronny lokal z osobnym wejściem zapewni komfort każdej imprezie.

Kawa czarna

6.00 zł.

Kawa z mlekiem

7.00 zł.

Kawa cappuccino

8.00 zł.

  Kawa Latte   9.00 zł.  
  Kawa mrożona ( sezonowo ) 10.00 zł.  

herbbatty

Herbata czarna

5.00 zł.

Herbata owocowa

6.00 zł.

 

 

Godziny Otwarcia

Poniedziałek - Czwartek: 11:00 - 22:00
Piatek - Sobota: 11:00 - 23:00
Niedziela : 12:00 - 22:00

LokalizacjaSkontaktuj się z nami już teraz!

 

Formularz Kontaktowy

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Czwartek 11:00 - 22:00

Piatek - Sobota

11:00 - 23:00
Niedziela 12:00 - 22:00

 

Adres

Pizzeria Bordoo
ul. Wyszyńskiego 40
09-500 Gostynin

kom. 694-000-584
kom. 734-710-480 
tel.   24 369-66-66

Zlokalizuj nas